PIĘKNO KRYJE
SIĘ W NATURZE

Czerpiemy z natury to, co najlepsze. By zachować harmonię, odpłacamy się naturze tym samym – działamy jako jej partnerzy, nie tylko czerpiąc z niej wyjątkowe surowce, ale także dbając o jej dobro.

RÉ EL BEAUTÉ to świadomy wybór dla Twojej skóry
BEZ DODATKU:

MIKROPLASTIKU
SILIKONÓW
PARABENÓW
SYNTETYCZNYCH BARWNIKÓW
PEG-ów
ALKOHOLU ETYLOWEGO
zrownowazony rozwoj innowacyjne opakowanie

BIOFOTONICZNE OPAKOWANIA

Natura jest jednym z filarów RÉ EL BEAUTÉ i jest źródłem naszych składników.

Wszystkie nasze kosmetyki RÉ EL BEAUTÉ z linii AWAKENESS kupisz w specjalnych opakowaniach wykonanych z opatentowanego biofotonicznego, fioletowego szkła. Opakowania ze szkła fioletowego stworzone dla produktów posiadających w recepturze składniki pochodzenia naturalnego, chronią składniki zawarte w kosmetykach, przedłużają ich trwałość i maksymalizują działanie, co zostało udowodnione badaniami producenta.

Prawdopodobnie nigdy nie słyszałaś/eś czym są biofotony. Są to niewidzialne cząstki światła generowane przez prawie wszystkie żywe komórki.To oznacza, że tak naprawdę przez cały czas absorbujesz i emitujesz miliony biofotonów. Zgodnie z artykułem producenta naszych opakowań kosmetyków, istnieje coraz więcej dowodów potwierdzających, że pochłanianie biofotonów zwiększa witalność, zapobiega chorobom, a nawet spowalnia proces starzenia. Innymi słowy, im więcej biofotonów pochłoniesz, tym lepiej dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

zrownowazony rozwoj opakowania z i do recyklingu

OPAKOWANIA
Z I DO RECYKLINGU

Rocznie na świecie produkowane jest ok. 460 mln ton plastiku. Znaczna część trafia do oceanów oraz zanieczyszcza naszą planetę przez długie lata. Mając to na uwadze, do stworzenia naszych opakowań wykorzystywane są surowce pochodzące z recyklingu. Wszystkie nasze kosmetyki są umieszczone w ekologicznych opakowaniach, które są zdatne do dalszego recyklingu.

 • Do wszystkich istotnych informacji o naszych kosmetykach trafisz poprzez kod QR umieszczony na zewnętrznym opakowaniu.
 • Do druku na opakowaniach używamy wyłącznie czarnego barwnika lub białego barwnika – aby mieć pewność, że nasze opakowania mogły zostać poddane recyklingowi. Producent tektury do naszych opakowań kartonowych posiada certyfikat FSC, aby opakowania naszych kosmetyków były tworzone z troską o lasy i środowisko.
 • Opakowanie ze szkła fioletowego możesz wykorzystać ponownie – nie musisz ich wyrzucać po zużyciu zawartości produktu.

DRUGIE ŻYCIE PRODUKTU
UPCYCLING

Jako, że dobro naszej planety jest wspólnym interesem wszystkich zamieszkujących ją ludzi, chcemy umożliwić również Klientom RÉ EL BEAUTÉ posiadanie możliwości dokonywania małych zmian, które przyniosą w przyszłości duży efekt. Dlatego ideę upcyklingu wprowadzamy do świata piękna.

Po zużyciu naszych produktów możesz dać drugie życie szklanym opakowaniom, wykorzystując je na inne sposoby, np. jako pojemnik do przechowywania drobnych elementów w damskiej torebce czy w podróży. To, w jaki sposób je wykorzystasz, zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni

 • Upcykling, podobnie jak recykling, jest formą przetwarzania odpadów.
 • Zwykle odbywa się to ręcznie, bez zużycia energii i wytwarzania śladu węglowego lub przy ich minimalnym udziale. Dobrym przykładem upcyklingu są np. meble z drewnianych palet albo torby szyte z banerów reklamowych.
 • Celem upcyklingu jest wytworzenie rzeczy o wartości większej niż pierwotny materiał. Polega to głównie na zmianie jego funkcji i zastosowania, nadaniu „nowego życia” starym rzeczom.
 • My ideę upcyklingu wprowadzamy do świata piękna! Nasze opakowania zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś mogła wykorzystać je po zużyciu kremu na inne sposoby, np. jako słoiczek do przechowywania drobnych elementów w damskiej torebce czy w podróży.
zrownowazony rozwoj upcycling
zrownowazony rozwoj wolne od mikroplastiku

PRODUKTY WOLNE OD ZBĘDNYCH DODATKÓW

Tworząc naszą recepturę, zależało nam na jej dobroczynnym działaniu dla skóry i dla środowiska – to dlatego unikamy szkodliwych dla konsumenta oraz natury składników.<br>W składach RÉ EL BEAUTÉ nie znajdziesz dodatku:

 • Mikroplastiku
 • Karbomerów
 • Silikonów
 • Akrylanów
 • Fenoksyetanolu
 • PEG’ów
 • EDTA
 • Alkoholu etylowego
 • Syntetycznych barwników oraz zbędnych konserwantów.

Wagę tego działania dobrze widać, gdy przyjrzymy się mikroplastikowi. W przemyśle kosmetycznym jest on często wykorzystywany jako zagęstnik formulacji. Te drobne cząsteczki przedostają się następnie do wód ściekowych, zbiorników wodnych czy nawet powietrza, a następnie do łańcucha pokarmowego zwierząt oraz ludzi. W rezultacie mikroplastik znaleziono już nawet w świeżo opadłym śniegu na Antarktydzie, na dużych wysokościach Himalajów, a także w ludzkich płucach i krwi. To szczególnie niepokojące, jako że zgodnie z dostępną literaturą podejrzewa się, że może odgrywać dużą rolę w rozwoju chorób nowotworowych i zaburzeń hormonalnych.

WYJĄTKOWY SKŁAD PRODUKTÓW

Czerpiemy z natury to, co najlepsze. W tę myśl formulacjach naszych kosmetyków zawarliśmy między innymi składniki pochodzenia naturalnego o skutecznym i naukowo potwierdzonym działaniu. By zachować harmonię, odpłacamy się naturze tym samym – działamy jako jej partnerzy, nie tylko czerpiąc z niej wyjątkowe surowce, ale także dbając o jej dobro. Jesteśmy przekonani, że działające w synergii składniki naszych produktów nasycą Twoją skórę i odpowiedzą na jej naturalne potrzeby, dzięki czemu rozpromienisz się przebudzonym na nowo życiem oraz energią.

Dowiedz się więcej

zrownowazony rozwoj poznaj nasze dowody
Photo 5

TO DZIAŁA I MAMY NA
TO NIEZBITE DOWODY

Kosmetyki RÉ EL BEAUTÉ to jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jeszcze przed wyjściem na rynek, nasze receptury zostały przetestowane przez niestandardową dla kosmetyków grupę, ponad 400 kobiet, co pozwoliło nam dokładnie zbadać i potwierdzić ich skuteczność.

Poznaj nasze dowody

Circle

Naszą wizją jest bycie liderem w pielęgnacji skóry dla świadomych konsumentów dzięki skutecznym, naukowo opracowanym formułom.

Koszyk
Scroll to Top

CHCEMY NAGRODZIĆ TWOJĄ LOJALNOŚĆ

Korzyści z członkostwa w naszym programie lojalnościowym:

 • Możliwość wymiany punktów lojalnościowych na dowolne produkty
 • Możliwość zamówienia naszych produktów przedpremierowo
 • Prezent urodzinowy
 • Dni zakupu w których uzyskach więcej punktów lojalnościowych

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla.